Pronájem bytu 2+kk 48,90m2 + lodžie, garážové stání

Pronájem bytu 2+kk 48,90m2 + lodžie, garážové stání

Praha Holešovice U Pergamenky

24 872,-Kč i s poplatky

Nabízíme k pronájmu novostavbu velmi hezkého, slunného bytu 2+ kk 48,90m2 s lodžií a garážovým stáním. Neplatíte provizi.

Dobrý den, nabízíme k pronájmu novostavbu velmi hezkého, slunného bytu 2+ kk 48,90m2 s lodžií a garážovým stáním.

Byt je velice vkusně a nadstandardně zařízen a pronajímá se včetně vybavení. Nachází se v 5. patře s výtahem, v rezidenci Pergamenka v Pražských Holešovicích.

Po vstupu do bytu je předsíň s úložným prostorem, po pravé straně prostorná šatna. Po levé straně koupelna s vanou a sprchovou zástěnou, umyvadlem, toaletou a přípojkou na pračku. Dále je zde ložnice s vestavěnou skříní a balkonem, který je přístupný také z obývacího pokoje. V prostorném obývacím pokoji najdete kuchyňský kout. Kuchyně je vyrobena na míru a je plně vybavena kvalitními elektrospotřebiči značky Mora – indukční varná deska, elektrická trouba, digestoř, myčka a lednička.

Byt má venkovní elektrické žaluzie a klimatizaci.

Pro uskladnění kol apod. můžete využít kočárkárnu. Dále máte k dispozici vlastní parkovací stání v kryté garáži s kamerovým systémem, které je zahrnuto v ceně nájmu.

V přízemí domu se můžete podívat na informační panel jaké bude počasí, kdy vám jede nejbližší spoj za přáteli nebo kam zajít rovna na oběd.

Občanská vybavenost lokality je na vysoké úrovni, a kromě výborné dopravní dostupnosti do centra města, zde naleznete řadu obchodů, restaurací a mnoho dalšího. Příznivci aktivního odpočinku uvítají blízkost cyklostezek a golfové odpaliště na Rohanském ostrově. V okolí se nachází nově revitalizovaný městský park Stromovka a pražská ZOO.

Pronájem bytu ve výši 21 500,-Kč + 2 122,-Kč poplatky + energie 1 250,-Kč, která se převádí na nájemce. Nájemné i s elektřinou činní 24 872,-Kč.

Poplatky

Vytápění  788,-Kč
Vodné stočné  466,-Kč
Teplá voda  718,-Kč
Odpad   150,-Kč
Elektřina1 250,-Kč
Celkem 3 372,-Kč
Garáž2 500,-Kč

Při podpisu nájemní smlouvy se hradí jeden měsíční nájem ve výši 24 872,-Kč + kauce 48 000,-Kč. Provize RK.

Byt je k nastěhování ihned.

Lokalita

Máte o nemovitost zájem?

Napište nebo zavolejte a domluvíme si osobní prohlídku, ráda vás touto nemovitostí provedu.

Ozvěte se mi
  • V případě vašeho trvajícího zájmu o koupi nemovitosti, můžeme přistoupit k podpisu smlouvy o složení blokovacího depozita (rezervační smlouva). Tu vám poskytnu předem k nahlédnutí, po jejím podepsání se skládá rezervační záloha, která je součástí kupní ceny.
  • Po složení rezervační zálohy připraví advokátní kancelář Tříska a Žák s.r.o. veškeré smluvní dokumenty potřebné k převodu nemovitosti a zajistí advokátní úschovu kupní ceny.
  • Ve spolupráci s finančním poradcem vám nabídnu pomoc s financováním vybrané nemovitosti. Naším cílem je vždy nalézt tu nejvýhodnější variantu financování, která vám bude šitá na míru.
  • Můžeme přistoupit ke kupní smlouvě a smlouvě o advokátní úschově. Tyto smlouvy vám budou opět zaslány k nahlédnutí. Po jejich podpisu je složena kupní cena do advokátní úschovy a následně zajistím podání návrhu na vklad kupní smlouvy na příslušný katastrální úřad.
  • V případě platby prostřednictvím hypotečního úvěru domluvím s vámi i se stranou prodávající termín podpisu zástavních smluv a zajistím i jejich podání smluv na příslušný katastrální úřad.
  • V případě platby prostřednictvím hypotečního úvěru domluvíme s Vámi i se stranou prodávající termín podpisu zástavních smluv.
  • Náklady na přípravu smluvních dokumentů, včetně advokátní úschovy a podání návrhu na vklad hradím já.
  • Sleduji průběh vkladu vlastnického práva na příslušném katastrálním úřadu. Na přepsání vkladu na nového majitele má úřad 22 – 35 dní.
  • Po převodu nemovitosti zajistím uvolnění finančních prostředků z advokátní úschovy na účet prodávajících.
  • Domluvíme termín předání nemovitostí a zajistíme předávací protokol. V den fyzického předání nemovitosti sepíšeme stavy všech měřičů, zaprotokolujeme technický stav nemovitosti včetně zařízení.