Prodej rodinného domu 2+1 s pozemkem 703m2

Prodej rodinného domu 2+1 s pozemkem 703m2

Neratovice

6 290 000,-Kč

Rezervováno

Dobrý den, nabízíme prodej rodinného domu přímo v centru Neratovic.

2+1 (3+kk)

elektřina, plyn, vodovod, kanalizace

zahrada

garáž

Virtuální prezentace

Půdorysy

Rodinný dům se nachází v zástavbě dalších rodinných domů, na pozemku o rozloze 703m2.

Na pozemek je zajištěn vjezd z hlavní komunikace. Zaparkovat můžete buď v garáži, zastřešeném stání nebo přímo na pozemku.

Sama jsem si ověřila, že ani na zahradu ani do domu není hlavní silnice slyšet.

Tento dům nenavazuje na vedlejší dům společnou zdí, ale mezi domy je vzduchová kapsa.

Dům je určen spíše na rekonstrukci. Katastrálním úřadem je vedena zastavěná plocha a nádvoří s výměrou 237m2. Samostatná zastavěná plocha domu je cca 120m2 i s dílnou a kůlnou, které na dům navazují.

Po vchodu do domu jsme v chodbě, ze které je vstup na půdu a komora. Po pravé straně se nachází ložnice, kuchyně a obývací pokoj. V těchto místnostech je elektřina v mědi.

Z chodby je po levé straně koupelna s novým plynovým kotlem a samostatná toaleta.

Rodinný dům je postaven z cihel, v části domu je elektřina v mědi, nový plynový kotel, obecní vodovod, kanalizace.

Komín je ubouraný pod střechu, stropy rákosové, střecha bez zateplení, střešní krytina eternitová, okna dřevěná.

Na pozemku je garáž, zastřešené stání, pergola, venkovní sprcha, kůlna, udírna.

V docházkové blízkosti je veškerá občanská vybavenost. Hned u domu Albert, drogerie DM, lékárna, nemocnice. Dále obchody – Penny, Billa, Lidl, Tesco. Na Neratovice je 8 školek, 2 základní školy a jedno gymnázium. Sportovní haly, zimní stadion, tenisové kurty, fotbalové hřiště. Výborná dostupnost do Prahy, vlakem dojedete až na Hlavní nádraží a autobus Vás doveze na Ládví. Do 30 minut jste autem v Mladé Boleslavi.

Pro jakékoliv nezávazné informace mě neváhejte kontaktovat.


Lokalita

Máte o nemovitost zájem?

Napište nebo zavolejte a domluvíme si osobní prohlídku, ráda vás touto nemovitostí provedu.

Ozvěte se mi
  • V případě vašeho trvajícího zájmu o koupi nemovitosti, můžeme přistoupit k podpisu smlouvy o složení blokovacího depozita (rezervační smlouva). Tu vám poskytnu předem k nahlédnutí, po jejím podepsání se skládá rezervační záloha, která je součástí kupní ceny.
  • Po složení rezervační zálohy připraví advokátní kancelář Tříska a Žák s.r.o. veškeré smluvní dokumenty potřebné k převodu nemovitosti a zajistí advokátní úschovu kupní ceny.
  • Ve spolupráci s finančním poradcem vám nabídnu pomoc s financováním vybrané nemovitosti. Naším cílem je vždy nalézt tu nejvýhodnější variantu financování, která vám bude šitá na míru.
  • Můžeme přistoupit ke kupní smlouvě a smlouvě o advokátní úschově. Tyto smlouvy vám budou opět zaslány k nahlédnutí. Po jejich podpisu je složena kupní cena do advokátní úschovy a následně zajistím podání návrhu na vklad kupní smlouvy na příslušný katastrální úřad.
  • V případě platby prostřednictvím hypotečního úvěru domluvím s vámi i se stranou prodávající termín podpisu zástavních smluv a zajistím i jejich podání smluv na příslušný katastrální úřad.
  • V případě platby prostřednictvím hypotečního úvěru domluvíme s Vámi i se stranou prodávající termín podpisu zástavních smluv.
  • Náklady na přípravu smluvních dokumentů, včetně advokátní úschovy a podání návrhu na vklad hradím já.
  • Sleduji průběh vkladu vlastnického práva na příslušném katastrálním úřadu. Na přepsání vkladu na nového majitele má úřad 22 – 35 dní.
  • Po převodu nemovitosti zajistím uvolnění finančních prostředků z advokátní úschovy na účet prodávajících.
  • Domluvíme termín předání nemovitostí a zajistíme předávací protokol. V den fyzického předání nemovitosti sepíšeme stavy všech měřičů, zaprotokolujeme technický stav nemovitosti včetně zařízení.