Prodej bytu 3+1 85m2, lodžie, komora, sklep

Prodej bytu 3+1 85m2, lodžie, komora, sklep

Praha - Velká ohrada Stodůlky

6 200 000,-Kč

Prostorný byt o dispozici 3+1, užitné ploše 85m2 s lodžií, komorou a sklepem, v těsné blízkosti Prokopského a Dalejského údolí.

3+1

86m2

zasklená lodžie

komora + 2x špajz

Virtuální prezentace

Půdorysy

Dobrý den, ráda bych vám představila prakticky řešený a prostorný byt o dispozici 3+1, užitné ploše 85m2 s lodžií, komorou a sklepem.

Podlahová plocha bytu je 75,95m2 + lodžie 6,95m2 + sklep 1,74m2.

pokoj 12,45m2   předsíň 14,14m2
pokoj 12,55m2   koupelna   2,87m2
pokoj 19,00m2   wc   1,04m2
kuchyň 12,50m2   lodžie   6,95m2
komora   1,40m2     sklep   1,74m2

Po vstupu do bytu jste v prostorné předsíni, ze které je vstup do všech samostatných místností.
Po levé straně se nachází šatní skříň, samostatná toaleta s odvětráním, koupelna s vanou a přípojkou na pračku, dva samostatné pokoje a komora.
Po pravé straně se nachází kuchyňský kout s jídelnou a obývací pokoj. Kuchyně je vybavena všemi spotřebiči, jako horkovzdušná trouba Electrolux, která je moderně vyvýšená, indukční deska, myčka Indesit, digestoř, lednice a 2x špajz.
Z prostorného obývacího pokoje je vstup na zasklenou lodžii. Okna v obývacím pokoji mají proti sluneční folii.

Okna v pokojích a kuchyni směřují na sever, v obývacím pokoji na východ.

I přesto, že je jádro umakartové, je udržované a nově obložené. Koupelna je velmi vkusně zařízena, není potřeba žádné rekonstrukce. Elektřinu v mědi najdete v kuchyni, která je nová 3 roky a v koupelně, kde je samostatný jistič na pračku.

Stoupačky jsou v plastu, okna plastová.

Na bytě nevázne žádná hypotéka ani jiné dluhy a závazky.

Nyní se šetří na zateplení domu a výměnu oken, proto je od 1/2023 fond oprav ve výši 4 329,-Kč/měsíc.

Dům má vnitroblok s hřištěm a zelení. Nachází se v klidné lokalitě Stodůlek na Velké Ohradě. Je v těsné blízkosti Prokopského a Dalejského údolí. Hned u bytu je základní škola, několik mateřských škol, obchody, poliklinika, pošta, lékárna. Nedaleko je obchodní centrum Velká Ohrada. Na autobus 4 minuty pěšky směr Butovice – Luka, Motol, Bílá Hora.

Pro jakékoliv informace neváhejte zavolat či napsat a já se těším až se potkáme při prohlídce.

Lokalita

ZŠ + MŠ

Hřiště ve vnitrobloku

Prokopské a Dalejské udolí

Obchody

Autobus

Dokumentace ke stažení

Máte o nemovitost zájem?

Napište nebo zavolejte a domluvíme si osobní prohlídku, ráda vás touto nemovitostí provedu.

Ozvěte se mi
  • V případě vašeho trvajícího zájmu o koupi nemovitosti, můžeme přistoupit k podpisu smlouvy o složení blokovacího depozita (rezervační smlouva). Tu vám poskytnu předem k nahlédnutí, po jejím podepsání se skládá rezervační záloha, která je součástí kupní ceny.
  • Po složení rezervační zálohy připraví advokátní kancelář Tříska a Žák s.r.o. veškeré smluvní dokumenty potřebné k převodu nemovitosti a zajistí advokátní úschovu kupní ceny.
  • Ve spolupráci s finančním poradcem vám nabídnu pomoc s financováním vybrané nemovitosti. Naším cílem je vždy nalézt tu nejvýhodnější variantu financování, která vám bude šitá na míru.
  • Můžeme přistoupit ke kupní smlouvě a smlouvě o advokátní úschově. Tyto smlouvy vám budou opět zaslány k nahlédnutí. Po jejich podpisu je složena kupní cena do advokátní úschovy a následně zajistím podání návrhu na vklad kupní smlouvy na příslušný katastrální úřad.
  • V případě platby prostřednictvím hypotečního úvěru domluvím s vámi i se stranou prodávající termín podpisu zástavních smluv a zajistím i jejich podání smluv na příslušný katastrální úřad.
  • V případě platby prostřednictvím hypotečního úvěru domluvíme s Vámi i se stranou prodávající termín podpisu zástavních smluv.
  • Náklady na přípravu smluvních dokumentů, včetně advokátní úschovy a podání návrhu na vklad hradím já.
  • Sleduji průběh vkladu vlastnického práva na příslušném katastrálním úřadu. Na přepsání vkladu na nového majitele má úřad 22 – 35 dní.
  • Po převodu nemovitosti zajistím uvolnění finančních prostředků z advokátní úschovy na účet prodávajících.
  • Domluvíme termín předání nemovitostí a zajistíme předávací protokol. V den fyzického předání nemovitosti sepíšeme stavy všech měřičů, zaprotokolujeme technický stav nemovitosti včetně zařízení.