Chata 46m2, zahrada 1240

Chata 46m2, zahrada 1240

Mšeno, Babí důl

2 500 000,-Kč

Prodáno

Prodej krásné rekreační chaty v Kokoříně - Máchova kraje.

2+1

klidné místo

elektrika

voda

Virtuální prezentace

Půdorysy

Prezentace


Dobrý den, nabízíme k prodeji krásnou chatu o zastavěné ploše 46 m2 s rozlehlou zahradou a vlastní příjezdovou cestou.

Chata je udržovaná dřevostavba. Vstup do chaty vede přes zastřešenou verandu. V chatě najdete kuchyni, jídelnu a obývací pokoj. Samostatný vstup v zadní části vás přivede do dílny, kam je také dotažen vodovod a najdete zde ekologickou toaletu.
Do chaty je dotažena elektřina a městský vodovod. V roce 2021 byla vyměněna střešní krytina, která je ze šindele.

Na chatě nejsou potřeba žádné opravy. Díky tomu, že zde zůstává veškeré vybavení, které vidíte na fotografiích a veškeré potřebné zahradnické náčiní, můžete ji začít ihned využívat.

Na zahradě o rozloze 1 240 m2 jsou vzrostlé smrky, okrasné keře, vlastní jezírko, záhonky, venkovní sprcha. Můžete zde zaparkovat i autem. Část zahrady za domem je svažitá.

Kolem chaty nevede žádná turistická ani cyklistická stezka, příjezdová cesta vede pouze k chatám. Nemusíte se tedy obávat turistického ruchu. Naopak si zde můžete vychutnávat ticho a zpěv ptáků.

Chatová oblast Babí důl se nachází asi 2 minuty autem od Mšena, ve kterém můžete doplnit veškeré zásoby, zajít do restaurace nebo městských lázní.


Rozměry


chata o zastavěné ploše      46 m2
příjezdová cesta      41 m2
zahrada1 240 m2
pozemek celkem 1 327 m2


Technické podrobnosti


Chata je kolaudovaná v roce 1981. V roce 2021 byla měněna střecha (šindel) a obnoven nátěr. Má číslo evidenční.
Vodovod je dotažen ze Mšena a je v provozu od dubna do listopadu. Přes zimní měsíce si můžete dovézt vlastní vodu.
Chata je vytápěna přímotopy, kdy náklady za elektřinu byly doposud 230,-Kč na 120kw. Elektřinou se vytápí, svítí, vaří a je pro zahradní náčiní.

Po opravě komína můžete vytápět krbem. 


Vybavení 


V chatě zůstává veškeré vybavení, které je uvedeno na fotografiích.
Veškeré zahradní náčiní: pila, elektrická pila - křovinořez, elektrické nůžky, benzinová sekačka se samopojezdem, zahradní kolečko atd.

Veškeré vybavení je zahrnuto v ceně.  


Lokalita

2 minuty autem městské lázně

cyklostezky, turistické stezky

vlastní příjezdová cesta

zahrada 1240 m2

Máte o nemovitost zájem?

Napište nebo zavolejte a domluvíme si osobní prohlídku, ráda vás touto nemovitostí provedu.

Ozvěte se mi
  • V případě vašeho trvajícího zájmu o koupi nemovitosti, můžeme přistoupit k podpisu smlouvy o složení blokovacího depozita (rezervační smlouva). Tu vám poskytnu předem k nahlédnutí, po jejím podepsání se skládá rezervační záloha, která je součástí kupní ceny.
  • Po složení rezervační zálohy připraví advokátní kancelář Tříska a Žák s.r.o. veškeré smluvní dokumenty potřebné k převodu nemovitosti a zajistí advokátní úschovu kupní ceny.
  • Ve spolupráci s finančním poradcem vám nabídnu pomoc s financováním vybrané nemovitosti. Naším cílem je vždy nalézt tu nejvýhodnější variantu financování, která vám bude šitá na míru.
  • Můžeme přistoupit ke kupní smlouvě a smlouvě o advokátní úschově. Tyto smlouvy vám budou opět zaslány k nahlédnutí. Po jejich podpisu je složena kupní cena do advokátní úschovy a následně zajistím podání návrhu na vklad kupní smlouvy na příslušný katastrální úřad.
  • V případě platby prostřednictvím hypotečního úvěru domluvím s vámi i se stranou prodávající termín podpisu zástavních smluv a zajistím i jejich podání smluv na příslušný katastrální úřad.
  • V případě platby prostřednictvím hypotečního úvěru domluvíme s Vámi i se stranou prodávající termín podpisu zástavních smluv.
  • Náklady na přípravu smluvních dokumentů, včetně advokátní úschovy a podání návrhu na vklad hradím já.
  • Sleduji průběh vkladu vlastnického práva na příslušném katastrálním úřadu. Na přepsání vkladu na nového majitele má úřad 22 – 35 dní.
  • Po převodu nemovitosti zajistím uvolnění finančních prostředků z advokátní úschovy na účet prodávajících.
  • Domluvíme termín předání nemovitostí a zajistíme předávací protokol. V den fyzického předání nemovitosti sepíšeme stavy všech měřičů, zaprotokolujeme technický stav nemovitosti včetně zařízení.