Prodej stavební zasíťovaného pozemku 906m2

Prodej stavební zasíťovaného pozemku 906m2

Smilovice u Luštěnic

3 500 000,-Kč

Rezervováno

Nabízíme jedinečný stavební pozemek, který má naprosto vše, co potřebujete ke stavbě rodinného domu. Je zasíťovaný a se stavebním povolením.

elektrika

voda

kanalizace

stavební povolení

Virtuální prezentace

Ideální stavební pozemek, o rozměrech 906 m2, je rovinatý a ze tří stran oplocený. Má napojení na veřejnou kanalizaci, vodovod a elektřinu. K pozemku je vybudovaný vjezd a parkovací stání. 

Můžete zde postavit dům 2NP + podkroví, zastavěná plocha 25% z velikosti pozemku.

V blízkosti nemovitosti je rybník ke sportovnímu rybaření a klidným procházkám. V obci najdete obchod se smíšeným zbožím a místní hasiči zde pořádají různé kulturní akce. Veškerá občanská vybavenost je v obci Luštěnice vzdálené 4 minuty autem.

Obec Smilovice u Luštěnic se nachází 18 minut autem od Mladé Boleslavi a půl hodinky od Prahy Černého mostu a 10 minut to máte k Zámku Loučeň.


Lokalita

Máte o nemovitost zájem?

Napište nebo zavolejte a domluvíme si osobní prohlídku, ráda vás touto nemovitostí provedu.

Ozvěte se mi
  • V případě vašeho trvajícího zájmu o koupi nemovitosti, můžeme přistoupit k podpisu smlouvy o složení blokovacího depozita (rezervační smlouva). Tu vám poskytnu předem k nahlédnutí, po jejím podepsání se skládá rezervační záloha, která je součástí kupní ceny.
  • Po složení rezervační zálohy připraví advokátní kancelář Tříska a Žák s.r.o. veškeré smluvní dokumenty potřebné k převodu nemovitosti a zajistí advokátní úschovu kupní ceny.
  • Ve spolupráci s finančním poradcem vám nabídnu pomoc s financováním vybrané nemovitosti. Naším cílem je vždy nalézt tu nejvýhodnější variantu financování, která vám bude šitá na míru.
  • Můžeme přistoupit ke kupní smlouvě a smlouvě o advokátní úschově. Tyto smlouvy vám budou opět zaslány k nahlédnutí. Po jejich podpisu je složena kupní cena do advokátní úschovy a následně zajistím podání návrhu na vklad kupní smlouvy na příslušný katastrální úřad.
  • V případě platby prostřednictvím hypotečního úvěru domluvím s vámi i se stranou prodávající termín podpisu zástavních smluv a zajistím i jejich podání smluv na příslušný katastrální úřad.
  • V případě platby prostřednictvím hypotečního úvěru domluvíme s Vámi i se stranou prodávající termín podpisu zástavních smluv.
  • Náklady na přípravu smluvních dokumentů, včetně advokátní úschovy a podání návrhu na vklad hradím já.
  • Sleduji průběh vkladu vlastnického práva na příslušném katastrálním úřadu. Na přepsání vkladu na nového majitele má úřad 22 – 35 dní.
  • Po převodu nemovitosti zajistím uvolnění finančních prostředků z advokátní úschovy na účet prodávajících.
  • Domluvíme termín předání nemovitostí a zajistíme předávací protokol. V den fyzického předání nemovitosti sepíšeme stavy všech měřičů, zaprotokolujeme technický stav nemovitosti včetně zařízení.