Byt 2+1 55m2, lodžie, sklep

Byt 2+1 55m2, lodžie, sklep

Neratovice

3 190 000,-Kč

Prodáno

Dobrý den, nabízíme k prodeji byt v osobním vlastnictví o dispozici 2+1 55m2 se sklepem a lodžií.

2+1

lodžie

komora

sklep

Virtuální prezentace

Dobrý den, nabízíme k prodeji byt v osobním vlastnictví o dispozici 2+1 55m2 se sklepem a lodžií.

Tento byt se nachází v 6. patře v deseti patrovém panelovém domě s výtahem.

Po vstupu do bytu je vstupní chodba, ze které se dostanete do dětského pokoje s lodžií, koupelny s vanou, samostatné toalety a šatny. Dále je obývací pokoj a kuchyňský kout s jídelnou.

Byt je v původním udržovaném stavu připravený na úpravy dle vašich představ. Je na vás jestli po necháte dispozici nebo byt přebudujete na 3+kk.

Stoupačky v plastu, elektřina v hliníku, plastová okna, umakartové jádro.

Dům prošel revitalizací: zateplení, fasáda, výtah.

Byt můžete okamžitě pronajmout.

Nájemné 12 000,-Kč/měsíc + poplatky.

Náklady jsou vypočteny pro 4 osoby ve výši 5 660,-Kč z toho fond oprav 1 657,-Kč + elektřina 1 000,-Kč.

V okolí bytu je vše, co potřebujete. Procházky ke Kojetickému lomu a Labi, cyklostezky podél Labe s možností grilování a spousty dalších vyžití. Parkování hned za domem. Veškerá občanská vybavenost. Hned za domem je jedna z šesti mateřských škol a 2 minuty od domu 2 základní školy, supermarket Tesco, v docházkové blízkosti také Billa, Penny, Albert, Lidl. Dále zde najdeme gymnázium, střední školy, učiliště, tenisové kurty, fotbalové hřiště, letní koupaliště i krytý bazén. Děti také mají na výběr z mnoha zájmových kroužků. Nemocnice a poliklinika

Z Neratovic je výborná dostupnost do Prahy. Dvě minuty chůze od bytu se nachází autobusová zastávka (Praha Ládví 30 min, Praha Letňany 40 min, Mělník 30 min. a vlakové spojení (Vysočany 30 min, Masarykovo nádraží/Hlavní nádraží 40 min, Mladá Boleslav).

V případě zájmu neváhejte zavolat. Ráda Vás provedu tímto bytem.

Lokalita

parkování za domem

obchody

školy, školky

Kojetický lom

Dokumentace ke stažení

Máte o nemovitost zájem?

Napište nebo zavolejte a domluvíme si osobní prohlídku, ráda vás touto nemovitostí provedu.

Ozvěte se mi
  • V případě vašeho trvajícího zájmu o koupi nemovitosti, můžeme přistoupit k podpisu smlouvy o složení blokovacího depozita (rezervační smlouva). Tu vám poskytnu předem k nahlédnutí, po jejím podepsání se skládá rezervační záloha, která je součástí kupní ceny.
  • Po složení rezervační zálohy připraví advokátní kancelář Tříska a Žák s.r.o. veškeré smluvní dokumenty potřebné k převodu nemovitosti a zajistí advokátní úschovu kupní ceny.
  • Ve spolupráci s finančním poradcem vám nabídnu pomoc s financováním vybrané nemovitosti. Naším cílem je vždy nalézt tu nejvýhodnější variantu financování, která vám bude šitá na míru.
  • Můžeme přistoupit ke kupní smlouvě a smlouvě o advokátní úschově. Tyto smlouvy vám budou opět zaslány k nahlédnutí. Po jejich podpisu je složena kupní cena do advokátní úschovy a následně zajistím podání návrhu na vklad kupní smlouvy na příslušný katastrální úřad.
  • V případě platby prostřednictvím hypotečního úvěru domluvím s vámi i se stranou prodávající termín podpisu zástavních smluv a zajistím i jejich podání smluv na příslušný katastrální úřad.
  • V případě platby prostřednictvím hypotečního úvěru domluvíme s Vámi i se stranou prodávající termín podpisu zástavních smluv.
  • Náklady na přípravu smluvních dokumentů, včetně advokátní úschovy a podání návrhu na vklad hradím já.
  • Sleduji průběh vkladu vlastnického práva na příslušném katastrálním úřadu. Na přepsání vkladu na nového majitele má úřad 22 – 35 dní.
  • Po převodu nemovitosti zajistím uvolnění finančních prostředků z advokátní úschovy na účet prodávajících.
  • Domluvíme termín předání nemovitostí a zajistíme předávací protokol. V den fyzického předání nemovitosti sepíšeme stavy všech měřičů, zaprotokolujeme technický stav nemovitosti včetně zařízení.