Reference

S prací paní Karlíkové jsem byl velice spokojen. Vše proběhlo rychle a profesionálně. Byl za mě mj. vyřízen i bezproblémově přepis energií, za což jsem byl také rád. Vím na koho se obrátit při další spolupráci.

Prodavájící

pan Dudek

Rychlá, vřelá, profesionální, nápomocná, ochotná. Doporučuji. Přes paní Karlíkovou jsem kupoval pozemek a nemůžu si vynachválit.

Kupující

pan Sivok

Nedávno jsme prodávali nemovitost a oslovili jsme Aktivreality, musím říci, že jsme nemohli udělat lépe. Dostalo se nám profesionálního přístupu a bezchybného servisu díky paní Karlíkové, která má dokonalý přístup ke klientům a je Vám k dispozici 24 hodin denně. Zároveň nám pomohla koupit novou nemovitost, vše zajistila a zařídila. Jsme dokonale spokojeni s přístupem p.Karlíkové. Můžeme její služby jen doporučit Děkujeme. Mičkovi

Prodavájící

pan Mička, hlídač

S paní Karlíkovou jsem byla od počátku maximálně spokojená– je spolehlivá, ochotná, na čem jsme se domluvili, to proběhlo. Pokud bych v budoucnosti potřebovala služby realitky, opět bych se na ni obrátila. Za mě spokojenost, děkuji Kopalová

Prodavájící

paní Kopalová, sestřička nemocnice Slaný

Ohledně hodnocení naší spolupráce se musím přidat k ostatním názorům na Vaší stránce. Bylo to velmi příjemné, rychlé a vstřícné a byla jsem velmi spokojena. Vše šlo jako po másle a klidně bych si to zopakovala při koupi další nemovitosti :)

Kupující

pan Drees

S paní Karlíkovou byla radost spolupracovat. Náš dům jsme prodávali dva roky. Zkoušeli jsme prodat s několika RK až jsme se domluvili na spolupráci právě s paní Karlíkovou, která udělala homestaging a dům nafotila s fotografem a za 4 měsíce jsme podepisovali rezervační smlouvu.

Prodavájící

René Zeman, Vedoucí profesor SESP

Omlouvám se za ten dlouhý čas, kdy jsem Vám chtěla poděkovat za vše, co jste pro mě a pro mé děti udělala při koupi našeho nového bydlení. Díky Vašemu aktivnímu a vstřícnému přístupu, jsme docílili toho, po čem jsme toužili. Ještě jednou Vám děkuji za Váš velice profesionální přístup, za veškerou spolupráci, aktivitu a trpělivost, protože obě víme, že to nebyla jednoduchá cesta. Vy jste si s tím, ale, i přes nepříjemné a neočekáváné peripetie, dokázala s nadhledem poradit. Více takových vstřícných a ochotných lidí!!

Kupující

paní Zárubová, finanční úřad