Rodinný dům 2+kk, zahrada

Rodinný dům 2+kk, zahrada

Liblice

1 900 000,-Kč

Prodáno

Dobrý den, nabízíme k prodeji rodinný dům ke kompletní rekonstrukci. Zastavěná plocha cca 70m2 s pozemkem 183m2.

elektřina

voda

kanalizace

zahrada

Virtuální prezentace

Půdorysy

Tento dům, který je postaven z části z opuky a cihel si můžete buď zrekonstruovat dle vlastních představ nebo využít jeho zastavěné plochy a postavit si zde úplně nový dům.

Nyní je o dispozici dva plus jedna s možností rozšíření o půdní vestavbu.

Nechcete trávit čas celodenním sekáním trávy a úpravy záhonků? Na tomto pozemku o celkové ploše 183m2 máte hotovo coby dup. Můžete se pohodlně usadit a vychutnat si celodenní pohodu.

Dům je napojen na veškeré důležité sítě jako je elektřina, městský vodovod a kanalizace.

Liblice se nachází kousek od Mělníka směrem na Mladou Boleslav. Jsou známy hlavně díky úžasnému baroknímu zámku, který je hned za domem společně s obecním úřadem, mateřskou školou a parkem.

Kousek od domu je také autobusová zastávka směr Byšice - Mladá Boleslav.

K domu není zachovaná žádná stavební dokumentace, rozměry jsou orientační. 

V případě zájmu neváhejte zavolat. Ráda Vás provedu tímto bytem.

Lokalita

park

školka

zámek

autobus

Máte o nemovitost zájem?

Napište nebo zavolejte a domluvíme si osobní prohlídku, ráda vás touto nemovitostí provedu.

Ozvěte se mi
  • V případě vašeho trvajícího zájmu o koupi nemovitosti, můžeme přistoupit k podpisu smlouvy o složení blokovacího depozita (rezervační smlouva). Tu vám poskytnu předem k nahlédnutí, po jejím podepsání se skládá rezervační záloha, která je součástí kupní ceny.
  • Po složení rezervační zálohy připraví advokátní kancelář Tříska a Žák s.r.o. veškeré smluvní dokumenty potřebné k převodu nemovitosti a zajistí advokátní úschovu kupní ceny.
  • Ve spolupráci s finančním poradcem vám nabídnu pomoc s financováním vybrané nemovitosti. Naším cílem je vždy nalézt tu nejvýhodnější variantu financování, která vám bude šitá na míru.
  • Můžeme přistoupit ke kupní smlouvě a smlouvě o advokátní úschově. Tyto smlouvy vám budou opět zaslány k nahlédnutí. Po jejich podpisu je složena kupní cena do advokátní úschovy a následně zajistím podání návrhu na vklad kupní smlouvy na příslušný katastrální úřad.
  • V případě platby prostřednictvím hypotečního úvěru domluvím s vámi i se stranou prodávající termín podpisu zástavních smluv a zajistím i jejich podání smluv na příslušný katastrální úřad.
  • V případě platby prostřednictvím hypotečního úvěru domluvíme s Vámi i se stranou prodávající termín podpisu zástavních smluv.
  • Náklady na přípravu smluvních dokumentů, včetně advokátní úschovy a podání návrhu na vklad hradím já.
  • Sleduji průběh vkladu vlastnického práva na příslušném katastrálním úřadu. Na přepsání vkladu na nového majitele má úřad 22 – 35 dní.
  • Po převodu nemovitosti zajistím uvolnění finančních prostředků z advokátní úschovy na účet prodávajících.
  • Domluvíme termín předání nemovitostí a zajistíme předávací protokol. V den fyzického předání nemovitosti sepíšeme stavy všech měřičů, zaprotokolujeme technický stav nemovitosti včetně zařízení.