Pronájem bytu 2+kk 46m2

Pronájem bytu 2+kk 46m2

Neratovice

14 750,-Kč + 3 250,-Kč poplatky

Pronajato

Pronájem hezkého, slunného bytu 2 +kk 46m2, po rekonstrukci se zasklenou lodžií a komorou na chodbě.

2+kk

zasklená lodžie

po rekonstrukci

komora na chodbě

Půdorysy

Byt je volný ihned.

Jedná se o zrekonstruovaný byt se zděným jádrem, v 1. patře domu bez výtahu.

Po v chodu do bytu vejdeme do předsíně s šatní skříní. Přes zašupovací dveře, vejdeme do koupelny se sprchovým koutem, toaletou, umyvadlem a přípojkou na pračku. Dále z chodby vejdeme do ložnice. Po pravé straně je obývací pokoj moderně propojen s kuchyňským koutem. Kuchyně je vybavena, plynový sporák, el. trouba, myčka, digestoř. K dispozici není lednice. Z obývacího pokoje vyjdete na velmi prostornou, zasklenou lodžii. K bytu náleží komora na chodbě.

Parkovací stání, před domem i vedle domu. V docházkové blízkosti je veškerá občanská vybavenost. Hned u domu Albert, drogerie DM, lékárna, nemocnice. Dále obchody – Penny, Billa, Lidl, Tesco. Na Neratovice je 8 školek, 2 základní školy a jedno gymnázium. Sportovní haly, zimní stadion, tenisové kurty, fotbalové hřiště. Výborná dostupnost do Prahy, vlakem dojedete až na Hlavní nádraží a autobus Vás doveze na Ládví. Do 30 minut jste autem v Mladé Boleslavi. Pro jakékoliv nezávazné informace nás neváhejte kontaktovat.

Pronájem je stanoven na 14 750,-Kč + poplatky v celkové výši 3 250,-Kč.

Měsíční poplatky

teplo530,-Kč
teplá voda800,-Kč
vodné, stočné700,-Kč
elektřina1030,-Kč
plyn190,-Kč

Tj. celé měsíční nájemné 18 000,-Kč + vratná kauce 20 000,-Kč.

K podpisu nájemní smlouvy se skládá jeden nájem včetně poplatků 18 000,-Kč, vratná kauce 20 000,-Kč a provize RK.

V případě zájmu neváhejte zavolat.

Lokalita

obchody 2 minuty

autobus, vlak

1. patro

Máte o nemovitost zájem?

Napište nebo zavolejte a domluvíme si osobní prohlídku, ráda vás touto nemovitostí provedu.

Ozvěte se mi
  • V případě vašeho trvajícího zájmu o koupi nemovitosti, můžeme přistoupit k podpisu smlouvy o složení blokovacího depozita (rezervační smlouva). Tu vám poskytnu předem k nahlédnutí, po jejím podepsání se skládá rezervační záloha, která je součástí kupní ceny.
  • Po složení rezervační zálohy připraví advokátní kancelář Tříska a Žák s.r.o. veškeré smluvní dokumenty potřebné k převodu nemovitosti a zajistí advokátní úschovu kupní ceny.
  • Ve spolupráci s finančním poradcem vám nabídnu pomoc s financováním vybrané nemovitosti. Naším cílem je vždy nalézt tu nejvýhodnější variantu financování, která vám bude šitá na míru.
  • Můžeme přistoupit ke kupní smlouvě a smlouvě o advokátní úschově. Tyto smlouvy vám budou opět zaslány k nahlédnutí. Po jejich podpisu je složena kupní cena do advokátní úschovy a následně zajistím podání návrhu na vklad kupní smlouvy na příslušný katastrální úřad.
  • V případě platby prostřednictvím hypotečního úvěru domluvím s vámi i se stranou prodávající termín podpisu zástavních smluv a zajistím i jejich podání smluv na příslušný katastrální úřad.
  • V případě platby prostřednictvím hypotečního úvěru domluvíme s Vámi i se stranou prodávající termín podpisu zástavních smluv.
  • Náklady na přípravu smluvních dokumentů, včetně advokátní úschovy a podání návrhu na vklad hradím já.
  • Sleduji průběh vkladu vlastnického práva na příslušném katastrálním úřadu. Na přepsání vkladu na nového majitele má úřad 22 – 35 dní.
  • Po převodu nemovitosti zajistím uvolnění finančních prostředků z advokátní úschovy na účet prodávajících.
  • Domluvíme termín předání nemovitostí a zajistíme předávací protokol. V den fyzického předání nemovitosti sepíšeme stavy všech měřičů, zaprotokolujeme technický stav nemovitosti včetně zařízení.