Prodej bytu 4+1, komora a sklep

Prodej bytu 4+1, komora a sklep

Neratovice

4 490 000,-Kč

Prodáno

Prostorný byt v osobním vlastnictví v Neratovicích. Původní dřevěné parkety, průchozí jídelna z kuchyně i obývacího pokoje.

Virtuální prezentace

Půdorysy

Dobrý den, ráda bych vám představila prakticky řešený a prostorný byt o dispozici 4+1, užitné ploše 71,59m, s komorou a sklepem.

Byt se nachází v 1.patře 4 patrového panelového domu. V domě je tedy pouze 9 bytů.


kuchyně                               8,99m2
jídelna        12,48m2
obývací pokoj        17,88m2
ložnice         9,93m2
pokoj         7,68m2

předsíň                                 8,18m2
koupelna         2,11m2
toaleta         0,95m2
komora         1,74m2
sklep         1,65m2

Po vstupu do bytu jste v předsíni, ze které se dostanete na toaletu, do koupelny s vanou, komory a ložnice.

Dále je v bytě jídelna, která je průchozí z obývacího pokoje a kuchyně. V kuchyni je špajz, přípojka na pračku, elektrický sporák. Na obývací pokoj navazuje další menší pokoj, který je možno využít jako pracovnu.

Okna v jídelně, kuchyni a ložnici směřují na zahradu, tedy směrem na jihozápad. Okna v obývacím pokoji směřují na jihovýchod a okna v pokoji směřují na severovýchod.

Byt je v původním, udržovaném stavu. V jídelně a obývacím pokoji jsou parkety. Elektrika v hliníku, plastová okna, stoupačky v plastu.

Na bytě nevázne žádná hypotéka ani jiné dluhy a závazky.

Náklady spojené s bydlením jsou ve výši 5 187,-Kč/měsíc z toho fond oprav 2 028,-Kč/měsíc + elektrika.

Dům je hezký a udržovaný. Je zateplený, okna v plastu. SVJ nemá žádné dluhy. K dispozici je společná oplocená zahrada.

V Neratovicích je veškerá občanská vybavenost, lékaři, nemocnice, obchody - Penny, Billa, Albert, Lidl. Je zde 8 školek, 2 základní školy a jedno gymnázium. Sportovní haly, zimní stadion, tenisové kurty, fotbalové hřiště. Výborná dostupnost do Prahy, vlakem dojedete na Hlavní, nebo Masarykovo nádraží a autobus Vás doveze na Ládví.

Pro jakékoliv informace neváhejte zavolat či napsat a já se těším až se potkáme při prohlídce.


Lokalita

Máte o nemovitost zájem?

Napište nebo zavolejte a domluvíme si osobní prohlídku, ráda vás touto nemovitostí provedu.

Ozvěte se mi
  • V případě vašeho trvajícího zájmu o koupi nemovitosti, můžeme přistoupit k podpisu smlouvy o složení blokovacího depozita (rezervační smlouva). Tu vám poskytnu předem k nahlédnutí, po jejím podepsání se skládá rezervační záloha, která je součástí kupní ceny.
  • Po složení rezervační zálohy připraví advokátní kancelář Tříska a Žák s.r.o. veškeré smluvní dokumenty potřebné k převodu nemovitosti a zajistí advokátní úschovu kupní ceny.
  • Ve spolupráci s finančním poradcem vám nabídnu pomoc s financováním vybrané nemovitosti. Naším cílem je vždy nalézt tu nejvýhodnější variantu financování, která vám bude šitá na míru.
  • Můžeme přistoupit ke kupní smlouvě a smlouvě o advokátní úschově. Tyto smlouvy vám budou opět zaslány k nahlédnutí. Po jejich podpisu je složena kupní cena do advokátní úschovy a následně zajistím podání návrhu na vklad kupní smlouvy na příslušný katastrální úřad.
  • V případě platby prostřednictvím hypotečního úvěru domluvím s vámi i se stranou prodávající termín podpisu zástavních smluv a zajistím i jejich podání smluv na příslušný katastrální úřad.
  • V případě platby prostřednictvím hypotečního úvěru domluvíme s Vámi i se stranou prodávající termín podpisu zástavních smluv.
  • Náklady na přípravu smluvních dokumentů, včetně advokátní úschovy a podání návrhu na vklad hradím já.
  • Sleduji průběh vkladu vlastnického práva na příslušném katastrálním úřadu. Na přepsání vkladu na nového majitele má úřad 22 – 35 dní.
  • Po převodu nemovitosti zajistím uvolnění finančních prostředků z advokátní úschovy na účet prodávajících.
  • Domluvíme termín předání nemovitostí a zajistíme předávací protokol. V den fyzického předání nemovitosti sepíšeme stavy všech měřičů, zaprotokolujeme technický stav nemovitosti včetně zařízení.