Prodej bytu 2+1 53,19m2 osobní vlastnictví

Prodej bytu 2+1 53,19m2 osobní vlastnictví

Neratovice

3 650 000,-Kč

Sháníte byt v Neratovicích v osobním vlastnictví bez nutnosti rekonstrukce a v cihlovém domě k tomu? Tak právě jeden takový byt tu pro vás mám.

2+1

balkon

sklep

osobní vlastnictví

Virtuální prezentace

Půdorysy

Tento byt má příjemných 53 m2 + balkon 1,6 m2 a velký sklep 6 m2 a nachází se ve 3. patře cihlového domu bez výtahu. Má prostornou ložnici a obývací pokoj s plovoucí podlahou a balkonem. Kuchyňskou linku na míru, plynový sporák značky Zanussi, elektrickou troubu Elektrolux a digestoř Concept. Kuchyně je dost prostorná i pro jídelní stůl.

V koupelně je vana, toaleta, plynový kotel na ohřev vody i vytápění společně se senzorem oxidu uhelnatého.
Samozřejmě nesmí chybět komora a sklep. Do sklepa vede zadní vchod s bezbariérovým přístupem. Můžete zde lehce uskladnit kolo či kočárek k čemu také můžete využít kolárnu.

Byt je v krásném udržovaném stavu bez nutnosti rekonstrukce. Jeho náklady jsou nyní pro tříčlennou rodinu ve výši 2 457,-Kč vč. fondu oprav, který je výši 1 382,-Kč + elektřina a plyn dle vaší spotřeby. 

Samotný dům prošel v roce 2015 celkovou revitalizací. Je zateplen, má novou fasádu, opravenou střechu, vchodové dveře, vnitřní prostory i kočárkárnu v domě je také sušárna. V domě je pouze osm bytů.

Přesto, že se byt nachází v posledním patře je nad ním půda, nemusíte bát přílišného tepla nebo zatékání. A jak jsem již zmínila i střecha prošla rekonstrukcí.
Před domem je parkování a zeleň. 

Tento byt je pro jeho nízké náklady skvělá příležitost pro investici. Je možno ho okamžitě pronajmout s výši nájmu 12 800,-Kč + poplatky.

 V Neratovicích je vše, co potřebujete. Mají veškerou občanskou vybavenost. 2 minuty od domu je základní škola, školka, 5 supermarketů, poliklinika i nemocnice. Je zde také dobrá dostupnost do Prahy na Mělník i do Mladé Boleslavi. 


Lokalita

parkování u domu

park

školy a školky

poliklinika a nemocnice

Dokumentace ke stažení

Máte o nemovitost zájem?

Napište nebo zavolejte a domluvíme si osobní prohlídku, ráda vás touto nemovitostí provedu.

Ozvěte se mi
  • V případě vašeho trvajícího zájmu o koupi nemovitosti, můžeme přistoupit k podpisu smlouvy o složení blokovacího depozita (rezervační smlouva). Tu vám poskytnu předem k nahlédnutí, po jejím podepsání se skládá rezervační záloha, která je součástí kupní ceny.
  • Po složení rezervační zálohy připraví advokátní kancelář Tříska a Žák s.r.o. veškeré smluvní dokumenty potřebné k převodu nemovitosti a zajistí advokátní úschovu kupní ceny.
  • Ve spolupráci s finančním poradcem vám nabídnu pomoc s financováním vybrané nemovitosti. Naším cílem je vždy nalézt tu nejvýhodnější variantu financování, která vám bude šitá na míru.
  • Můžeme přistoupit ke kupní smlouvě a smlouvě o advokátní úschově. Tyto smlouvy vám budou opět zaslány k nahlédnutí. Po jejich podpisu je složena kupní cena do advokátní úschovy a následně zajistím podání návrhu na vklad kupní smlouvy na příslušný katastrální úřad.
  • V případě platby prostřednictvím hypotečního úvěru domluvím s vámi i se stranou prodávající termín podpisu zástavních smluv a zajistím i jejich podání smluv na příslušný katastrální úřad.
  • V případě platby prostřednictvím hypotečního úvěru domluvíme s Vámi i se stranou prodávající termín podpisu zástavních smluv.
  • Náklady na přípravu smluvních dokumentů, včetně advokátní úschovy a podání návrhu na vklad hradím já.
  • Sleduji průběh vkladu vlastnického práva na příslušném katastrálním úřadu. Na přepsání vkladu na nového majitele má úřad 22 – 35 dní.
  • Po převodu nemovitosti zajistím uvolnění finančních prostředků z advokátní úschovy na účet prodávajících.
  • Domluvíme termín předání nemovitostí a zajistíme předávací protokol. V den fyzického předání nemovitosti sepíšeme stavy všech měřičů, zaprotokolujeme technický stav nemovitosti včetně zařízení.