Prodej bytu 3+1, 78,40 m2, lodžie, sklep

Prodej bytu 3+1, 78,40 m2, lodžie, sklep

Praha - Hlubočepy

7 488 000,-Kč

Prodáno

Krásný slunný byt 3+1, 78,40 m2, se zděným jádrem, lodžií a sklepem ve velmi žádané lokalitě u Prokopského a Dalejského údolí.

3+kk

po rekonstrukci

podlahové vytápění

lodžie

Virtuální prezentace

Půdorysy

Dobrý den, nabízíme krásný slunný byt 3+1, 71,80 m2 +  zasklená lodžie 5,10 m2 + sklep 1,50 m2 se zděným jádrem ve velmi žádané lokalitě u Prokopského a Dalejského údolí.

Byt prošel v roce 2019 velmi zdařilou rekonstrukcí. Má elektřinu v mědi, zděné jádro, bukovou podlahu, v koupelně podlahové vytápění a masivní pracovní desku v kuchyni. Celková užitná plocha bytu činní 78,40 m2.

V chodbě je spousta úložného prostoru včetně velké vestavěné skříně jak na oblečení, tak na uložení veškerých potřebných věcí.

Z chodby můžeme projít do obývacího pokoje s jídelním koutem odkud vejdeme na zasklenou lodžii. Na obývací pokoj navazuje kuchyň s velice prakticky řešenou kuchyňskou linkou vybavenou kvalitními spotřebiči - indukční deska LG, elektrická trouba LG, myčka, digestoř a dřez Fagor, vestavěná lednice, masivní pracovní deska.
Dále projdeme do ložnice, ve které je další šatní skříň a do dětského pokoje či pracovny.
Koupelna s podlahovým vytápěním, vanou se sprchovou zástěnou a toaletou. Důmyslně schovaná pračka a vestavěné poličky.

Dům má z roku 2012 zateplenou střechu, z roku 2016 nové výtahy. SVJ nemá žádné dluhy. Rozpis záloh je uveden v příloze.

Dům je ve velmi žádané lokalitě a obklopen zelení. Prokopské a Dalejské údolí, které nabízí mnoho sportovního využití, je vzdáleno dvě minuty chůze. V docházkové blízkosti jsou hned tři mateřské školy, veškerá občanská vybavenost, supermarkety, lékaři a MHD, ze které jezdí tramvaje č. 4, 5, 12 a 20 na metro (10 minut na Smíchovské nádraží).

Více informací o tomto bytu se dozvíte na stránkách uvedených na fotografiích.

Lokalita

Prokopské a Dalejské udolí

pět minut od Chaplinova náměstí

ZŠ a MŠ

Dokumentace ke stažení

Máte o nemovitost zájem?

Napište nebo zavolejte a domluvíme si osobní prohlídku, ráda vás touto nemovitostí provedu.

Ozvěte se mi
  • V případě vašeho trvajícího zájmu o koupi nemovitosti, můžeme přistoupit k podpisu smlouvy o složení blokovacího depozita (rezervační smlouva). Tu vám poskytnu předem k nahlédnutí, po jejím podepsání se skládá rezervační záloha, která je součástí kupní ceny.
  • Po složení rezervační zálohy připraví advokátní kancelář Tříska a Žák s.r.o. veškeré smluvní dokumenty potřebné k převodu nemovitosti a zajistí advokátní úschovu kupní ceny.
  • Ve spolupráci s finančním poradcem vám nabídnu pomoc s financováním vybrané nemovitosti. Naším cílem je vždy nalézt tu nejvýhodnější variantu financování, která vám bude šitá na míru.
  • Můžeme přistoupit ke kupní smlouvě a smlouvě o advokátní úschově. Tyto smlouvy vám budou opět zaslány k nahlédnutí. Po jejich podpisu je složena kupní cena do advokátní úschovy a následně zajistím podání návrhu na vklad kupní smlouvy na příslušný katastrální úřad.
  • V případě platby prostřednictvím hypotečního úvěru domluvím s vámi i se stranou prodávající termín podpisu zástavních smluv a zajistím i jejich podání smluv na příslušný katastrální úřad.
  • V případě platby prostřednictvím hypotečního úvěru domluvíme s Vámi i se stranou prodávající termín podpisu zástavních smluv.
  • Náklady na přípravu smluvních dokumentů, včetně advokátní úschovy a podání návrhu na vklad hradím já.
  • Sleduji průběh vkladu vlastnického práva na příslušném katastrálním úřadu. Na přepsání vkladu na nového majitele má úřad 22 – 35 dní.
  • Po převodu nemovitosti zajistím uvolnění finančních prostředků z advokátní úschovy na účet prodávajících.
  • Domluvíme termín předání nemovitostí a zajistíme předávací protokol. V den fyzického předání nemovitosti sepíšeme stavy všech měřičů, zaprotokolujeme technický stav nemovitosti včetně zařízení.