prodej bytu 2+1 58,74 m2 družstevní vlastnictví

prodej bytu 2+1 58,74 m2 družstevní vlastnictví

Neratovice

3 500 000,-Kč

Prodáno

Byt v družstevním vlastnictví po částečné rekonstrukci s balkonem a třemi sklepy.

2+1

balkon

3x sklep

družstevní vlastnictví

Virtuální prezentace

Půdorysy

Byt v družstevním vlastnictví o dispozici 2+1 s balkonem a třemi sklepy. Nachází se v 2. a zároveň posledním patře cihlového domu bez výtahu.
Rozměry bytu jsou 47,61 m2 + 6,78 m2 sklep, + 4,29 m2 sklep, + 0,51 m2 sklep + 1,28 m2 balkon.
Má ložnici, obývací pokoj s balkonem, kuchyni a koupelnu. Obývací pokoj navazuje na kuchyňský kout s novou kuchyňskou linkou od truhláře a s úplně novými spotřebiči. Plynový sporák Mora, elektrická trouba, myčka, filtrová digestoř, vše od značky Candy.

Nová koupelna s vanou a pračkou Indesit. Samostatná toaleta.

Plynový kotel na vytápění a vaření je společně s bojlerem na ohřev vody umístěn v technické místnosti. Nikde Vám tak nepřekáží.

Okna jsou plastová, vchodové dveře jsou bezpečnostní. V pokojích jsou původní parkety. Elektřina částečně v mědi.

Také vás potěší velmi nízké náklady, díky kterým je byt vhodný pro investici.
Měsíční rozpis záloh je výši 2 901,-Kč/pro dvě osoby včetně fondu oprav, který je ve výši 1 881,-Kč + zálohy na elektřinu a plyn.

Před domem jsou parkovací stání a spousta zeleně.

V Neratovicích je vše, co potřebujete. Mají veškerou občanskou vybavenost. V docházkové vzdálenosti jsou dvě základní školy, 7 mateřských škol, 5 supermarketů, poliklinika i nemocnice. Je zde také dobrá dostupnost do Prahy na Mělník i do Mladé Boleslavi.

Lokalita

parkování u domu

dobrá dostupnost do Prahy

školy, školky

supermarkety

poliklinika a nemocnice

Dokumentace ke stažení

Máte o nemovitost zájem?

Napište nebo zavolejte a domluvíme si osobní prohlídku, ráda vás touto nemovitostí provedu.

Ozvěte se mi
  • V případě vašeho trvajícího zájmu o koupi nemovitosti, můžeme přistoupit k podpisu smlouvy o složení blokovacího depozita (rezervační smlouva). Tu vám poskytnu předem k nahlédnutí, po jejím podepsání se skládá rezervační záloha, která je součástí kupní ceny.
  • Po složení rezervační zálohy připraví advokátní kancelář Tříska a Žák s.r.o. veškeré smluvní dokumenty potřebné k převodu nemovitosti a zajistí advokátní úschovu kupní ceny.
  • Ve spolupráci s finančním poradcem vám nabídnu pomoc s financováním vybrané nemovitosti. Naším cílem je vždy nalézt tu nejvýhodnější variantu financování, která vám bude šitá na míru.
  • Můžeme přistoupit ke kupní smlouvě a smlouvě o advokátní úschově. Tyto smlouvy vám budou opět zaslány k nahlédnutí. Po jejich podpisu je složena kupní cena do advokátní úschovy a následně zajistím podání návrhu na vklad kupní smlouvy na příslušný katastrální úřad.
  • V případě platby prostřednictvím hypotečního úvěru domluvím s vámi i se stranou prodávající termín podpisu zástavních smluv a zajistím i jejich podání smluv na příslušný katastrální úřad.
  • V případě platby prostřednictvím hypotečního úvěru domluvíme s Vámi i se stranou prodávající termín podpisu zástavních smluv.
  • Náklady na přípravu smluvních dokumentů, včetně advokátní úschovy a podání návrhu na vklad hradím já.
  • Sleduji průběh vkladu vlastnického práva na příslušném katastrálním úřadu. Na přepsání vkladu na nového majitele má úřad 22 – 35 dní.
  • Po převodu nemovitosti zajistím uvolnění finančních prostředků z advokátní úschovy na účet prodávajících.
  • Domluvíme termín předání nemovitostí a zajistíme předávací protokol. V den fyzického předání nemovitosti sepíšeme stavy všech měřičů, zaprotokolujeme technický stav nemovitosti včetně zařízení.