prodej bytu 3+1 71,93 osobní vlastnictví

prodej bytu 3+1 71,93 osobní vlastnictví

Neratovice

4 850 000,-Kč

Prodáno

Byt v Neratovicích po kompletní rekonstrukci v osobním vlastnictví.

osobní vlastnictví

po rekonstrukci

3+1

lodžie

Virtuální prezentace

Půdorysy

Tento byt o rozměrech 65,93 m2 + lodžie 3,81 m2 a sklep 1,65 m2 se nachází v přízemí 3 patrového panelového domu. Má prostorný obývací pokoj, ložnici s lodžií, pokoj, samostatný kuchyňský kout. Novou koupelnu se sprchovým koutem a přípojku na pračku, oddělenou toaletu a samozřejmě komoru a sklep. V pokojích jsou koberce a v ostatním místnostech je položena dlažba. Kuchyni si můžete zařídit dle vlastních představ.

Byt prošel velmi hezkou rekonstrukcí. Má zděné jádro, elektřinu v mědi, nové rozvody vody a odpadů. Do bytu je doveden plyn. Vytápění zajišťuje teplo Neratovice.

Dům, ve kterém se byt nachází je po revitalizaci. Je zateplený, má novu fasádu a střechu. V plánu je výměna zvonků a rekonstrukce společných chodeb.
Měsíční zálohy jsou ve výši 4 436,-Kč včetně fondu oprav, který je ve výši 1 396,-Kč + elektřina a plyn. SVJ nemá žádné dluhy naopak má našetřeno cca 4 mil.

V Neratovicích je vše, co potřebujete. Mají veškerou občanskou vybavenost. 2 minuty od domu je základní škola, školka, 5 supermarketů, poliklinika i nemocnice. Je zde také dobrá dostupnost do Prahy na Mělník i do Mladé Boleslavi.


Lokalita

parkování u domu

Albert hned u domu

školy a školky

poliklinika a nemocnice

Dokumentace ke stažení

Máte o nemovitost zájem?

Napište nebo zavolejte a domluvíme si osobní prohlídku, ráda vás touto nemovitostí provedu.

Ozvěte se mi
  • V případě vašeho trvajícího zájmu o koupi nemovitosti, můžeme přistoupit k podpisu smlouvy o složení blokovacího depozita (rezervační smlouva). Tu vám poskytnu předem k nahlédnutí, po jejím podepsání se skládá rezervační záloha, která je součástí kupní ceny.
  • Po složení rezervační zálohy připraví advokátní kancelář Tříska a Žák s.r.o. veškeré smluvní dokumenty potřebné k převodu nemovitosti a zajistí advokátní úschovu kupní ceny.
  • Ve spolupráci s finančním poradcem vám nabídnu pomoc s financováním vybrané nemovitosti. Naším cílem je vždy nalézt tu nejvýhodnější variantu financování, která vám bude šitá na míru.
  • Můžeme přistoupit ke kupní smlouvě a smlouvě o advokátní úschově. Tyto smlouvy vám budou opět zaslány k nahlédnutí. Po jejich podpisu je složena kupní cena do advokátní úschovy a následně zajistím podání návrhu na vklad kupní smlouvy na příslušný katastrální úřad.
  • V případě platby prostřednictvím hypotečního úvěru domluvím s vámi i se stranou prodávající termín podpisu zástavních smluv a zajistím i jejich podání smluv na příslušný katastrální úřad.
  • V případě platby prostřednictvím hypotečního úvěru domluvíme s Vámi i se stranou prodávající termín podpisu zástavních smluv.
  • Náklady na přípravu smluvních dokumentů, včetně advokátní úschovy a podání návrhu na vklad hradím já.
  • Sleduji průběh vkladu vlastnického práva na příslušném katastrálním úřadu. Na přepsání vkladu na nového majitele má úřad 22 – 35 dní.
  • Po převodu nemovitosti zajistím uvolnění finančních prostředků z advokátní úschovy na účet prodávajících.
  • Domluvíme termín předání nemovitostí a zajistíme předávací protokol. V den fyzického předání nemovitosti sepíšeme stavy všech měřičů, zaprotokolujeme technický stav nemovitosti včetně zařízení.