Prodej bytu v OV 3+kk 74,57 m2, zahrada, parkovací stání, 2x sklep

Prodej bytu v OV 3+kk 74,57 m2, zahrada, parkovací stání, 2x sklep

Tuhaň

3 750 000,-Kč

Prostorný byt v osobním vlastnictví o dispozici 3+kk 74,57 m2 se zahradou, parkovacím stáním a dvěma sklepy.

3+kk

zahrada

parkovací stání

2 sklepy

Virtuální prezentace

Půdorysy

Dobrý den, nabízíme k prodeji prostorný byt v osobním vlastnictví o dispozici 3+1 74,57 m2 + zahrada 83m2, parkovacím stáním a dva sklepy 15,9 m2 .  

Tento byt se nachází v 2. patře cihlového domu, ve kterém jsou pouze další 4 byty.

Po vstupu do bytu je vstupní chodba, ze které je po pravé straně vstup do obývacího pokoje s kuchyní a dále do pokoje, který může sloužit např. jako dětský pokoj či pracovna s výhledem do zahrady. Po levé straně se nachází ložnice. Dále je koupelna s vanou a toaletou.

V bytě jsou plastová okna, elektřina v mědi, ohřev vody zajišťuje bojler, vytápění zajišťuje plynový kotel.

obývací pokoj s kuchyní24,9 m2
pokoj8,88 m2
ložnice10 m2
koupelna7,95 m2
chodba9,04 m2
půdní prostor13,8 m2


Obec Tuhaň leží 7 km od Mělníka v Polabské nížině při pravém břehu řeky Labe. Za domem vede cyklostezka poutní cesta Blaník – Říp. Také si můžete zarybařit. Dále je v Tuhani dětské hřiště, školka a Obecní úřad. Během roku zde probíhají různé akce jako pálení čarodějnic, prvomájový průvod, pouť, Masopust atd.

Autobus 471 - Brandýs nad Labem – Kostelec – Neratovice; 472 - Mělník – Tišice – Brandýs nad Labem.


Lokalita

Cyklostezka

klidné místo

školka

Hostinec U Bílého žida

Máte o nemovitost zájem?

Napište nebo zavolejte a domluvíme si osobní prohlídku, ráda vás touto nemovitostí provedu.

Ozvěte se mi
  • V případě vašeho trvajícího zájmu o koupi nemovitosti, můžeme přistoupit k podpisu smlouvy o složení blokovacího depozita (rezervační smlouva). Tu vám poskytnu předem k nahlédnutí, po jejím podepsání se skládá rezervační záloha, která je součástí kupní ceny.
  • Po složení rezervační zálohy připraví advokátní kancelář Tříska a Žák s.r.o. veškeré smluvní dokumenty potřebné k převodu nemovitosti a zajistí advokátní úschovu kupní ceny.
  • Ve spolupráci s finančním poradcem vám nabídnu pomoc s financováním vybrané nemovitosti. Naším cílem je vždy nalézt tu nejvýhodnější variantu financování, která vám bude šitá na míru.
  • Můžeme přistoupit ke kupní smlouvě a smlouvě o advokátní úschově. Tyto smlouvy vám budou opět zaslány k nahlédnutí. Po jejich podpisu je složena kupní cena do advokátní úschovy a následně zajistím podání návrhu na vklad kupní smlouvy na příslušný katastrální úřad.
  • V případě platby prostřednictvím hypotečního úvěru domluvím s vámi i se stranou prodávající termín podpisu zástavních smluv a zajistím i jejich podání smluv na příslušný katastrální úřad.
  • V případě platby prostřednictvím hypotečního úvěru domluvíme s Vámi i se stranou prodávající termín podpisu zástavních smluv.
  • Náklady na přípravu smluvních dokumentů, včetně advokátní úschovy a podání návrhu na vklad hradím já.
  • Sleduji průběh vkladu vlastnického práva na příslušném katastrálním úřadu. Na přepsání vkladu na nového majitele má úřad 22 – 35 dní.
  • Po převodu nemovitosti zajistím uvolnění finančních prostředků z advokátní úschovy na účet prodávajících.
  • Domluvíme termín předání nemovitostí a zajistíme předávací protokol. V den fyzického předání nemovitosti sepíšeme stavy všech měřičů, zaprotokolujeme technický stav nemovitosti včetně zařízení.