Prodej rodinného domu 3+1 se zahradou 804 m2

Prodej rodinného domu 3+1 se zahradou 804 m2

Neratovice - Byškovice

6 690 000,-Kč

Prodej rodinného domu 3+1 se zahradou ve slepé ulici v klidné části Neratovice - Byškovice

3+1

zahrada

studna

půdní vestavba

Půdorysy

Dobrý den, nabízíme prodej rodinného domu ve slepé ulici v Neratovicích - Byškovicích!

Tento domov nabízí dispozici 3+1 s prostorným pozemkem o rozloze 976 m2. Převážná část zahrady je za domem. Můžete se těšit na ovocné stromy, záhonky a studnu pro zalévání. Dům je vybaven novými plastovými okny, plynovým kotlem pro vytápění a disponuje elektřinou v hliníku, městskou kanalizací a vodovodem.

Dům je ve výborném, udržovaném stavu. Nabízí možnost ihned se nastěhovat nebo provést úpravy dle vašich představ, včetně půdní vestavby pro rozšíření bydlení o další dvě místnosti. K dispozici je parkování přímo na pozemku a garáž. Dále se u domu nacházejí kůlny a sklep pro úložný prostor. Díky tomu, že se dům nachází ve slepé ulici máte zajištěn klid od projíždějících aut. 

Byškovice poskytují ideální kombinaci klidného venkovského prostředí s blízkostí města a veškeré občanské vybavenosti. V Neratovicích najdete 2 základní školy, asi 8 školek, 5 supermarketů, polikliniku i nemocnici. Díky dobré dostupnosti do Prahy, Mělníku i Mladé Boleslavi se zdejší lokalita stává atraktivní volbou pro váš nový domov.

Dům se nyní nově zaměřuje a vystavuje se PENB. Na půdorys domu se můžete podívat v příloze.

Lokalita

slepá ulice

zástavba rodinných domů

veškerá občanská vybavenost

dobrá dostupnost Praha - Mělník

Máte o nemovitost zájem?

Napište nebo zavolejte a domluvíme si osobní prohlídku, ráda vás touto nemovitostí provedu.

Ozvěte se mi
  • V případě vašeho trvajícího zájmu o koupi nemovitosti, můžeme přistoupit k podpisu smlouvy o složení blokovacího depozita (rezervační smlouva). Tu vám poskytnu předem k nahlédnutí, po jejím podepsání se skládá rezervační záloha, která je součástí kupní ceny.
  • Po složení rezervační zálohy připraví advokátní kancelář Tříska a Žák s.r.o. veškeré smluvní dokumenty potřebné k převodu nemovitosti a zajistí advokátní úschovu kupní ceny.
  • Ve spolupráci s finančním poradcem vám nabídnu pomoc s financováním vybrané nemovitosti. Naším cílem je vždy nalézt tu nejvýhodnější variantu financování, která vám bude šitá na míru.
  • Můžeme přistoupit ke kupní smlouvě a smlouvě o advokátní úschově. Tyto smlouvy vám budou opět zaslány k nahlédnutí. Po jejich podpisu je složena kupní cena do advokátní úschovy a následně zajistím podání návrhu na vklad kupní smlouvy na příslušný katastrální úřad.
  • V případě platby prostřednictvím hypotečního úvěru domluvím s vámi i se stranou prodávající termín podpisu zástavních smluv a zajistím i jejich podání smluv na příslušný katastrální úřad.
  • V případě platby prostřednictvím hypotečního úvěru domluvíme s Vámi i se stranou prodávající termín podpisu zástavních smluv.
  • Náklady na přípravu smluvních dokumentů, včetně advokátní úschovy a podání návrhu na vklad hradím já.
  • Sleduji průběh vkladu vlastnického práva na příslušném katastrálním úřadu. Na přepsání vkladu na nového majitele má úřad 22 – 35 dní.
  • Po převodu nemovitosti zajistím uvolnění finančních prostředků z advokátní úschovy na účet prodávajících.
  • Domluvíme termín předání nemovitostí a zajistíme předávací protokol. V den fyzického předání nemovitosti sepíšeme stavy všech měřičů, zaprotokolujeme technický stav nemovitosti včetně zařízení.